Nasz zespół – Stomart – Ortodent

Nasz zespół

Katarzyna Pustułka

dr n. med., lekarz stomatolog

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Założyciel i właściciel firmy StomArt. Autorka licznych publikacji i wystąpień naukowych, członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycnego. W 2014 r. uzyskała tytuł doktora nauk medycznych -tematem jej pracy doktorskiej były siły, generowane przez stałe aparaty samoligaturujące. Jej pasja to planowanie i prowadzenie leczeń kompleksowych, których celem jest rekonstrukcja funkcji zgryzu i estetyki uśmiechu. W 2019 r ukończyła Curriculum z gnatologii i okluzji Vienna School of Interdisciplinary Dentistry (VieSID).

 

Małgorzata Świstek

Lekarz dentysta, specjalista ortodonta

Ukończyła studia na Akademii Medycznej w Krakowie, tytuł specjalisty ortodonty uzyskała w 1997. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Współzałożyciel i współwłaściciel firmy „Ortodent”. Od ponad 20 lat zajmuje się leczeniem ortodontycznym pacjentów. Prowadzi również szkolenie podyplomowe lekarzy stomatologów. Uczestnik licznych kursów, konferencji i szkoleń z dziedziny ortodoncji.

 

Joanna Hronowska-Nowak

Lekarz dentysta, w trakcie specjalizacji z ortodoncji

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. W sesji wiosennej 2016 uzyskała najlepszą lokatę z Lekarsko-Dentystycznego Egzaminu Końcowego. Do stomatologii podchodzi z pasją i zaangażowaniem. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę poprzez udział w licznych specjalistycznych szkoleniach i konferencjach. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Prywatnie lubi fitness i jazdę na snowboardzie.

 

Katarzyna Lewicka

Lekarz dentysta

Ukończyła Śląską Akademię medyczną w 2006. Nieustannie poszerza swoje wiadomości i umiejętności. Zajmuje się stomatologią zachowawczą oraz chirurgią. Duży nacisk stawia na doskonałe wykonywanie wypełnień oraz wszelkich odbudów kompozytowych również pod względem estetycznym. Głównie jednak skupia się na endodoncji. W tym zakresie stale poszerza swoje wiadomości oraz umiejętności pracy w dużym powiększeniu. Jest perfekcjonistka. Dąży do najlepszych wyników leczenia przy najmniejszej ingerencji w tkanki zęba. Jest członkinią PTE.

 

Tomasz Janic

Dr n.med. , specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej, implantolog

Autor i współautor licznych publikacji naukowych i wystąpień zjazdowych. Wieloletni współpracownik i pracownik Katedry Chirurgii Szczękowo-Twarzowej i Chirurgii Stomatologicznej ŚUM. Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w warsztatach i konferencjach krajowych i zagranicznych.

 

Agnieszka Richter

Lekarz dentysta, specjalista ortodonta.

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. W swojej pracy wykorzystuje wiedzę i doświadczenie, poszerzone o liczne kursy, szkolenia i sympozja prowadzone przez polskich i zagranicznych wykładowców. Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. „Pragnę, aby moi pacjenci, zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli, w trakcie leczenia ortodontycznego mieli poczucie bezpieczeństwa i komfortu, aby przebiegało ono w miłej i przyjaznej atmosferze, a współpraca między ortodontą a pacjentem oraz zastosowane leczenie przyniosło oczekiwane efekty.”

 

Kinga Kozicka

Technik elektroradiolog, recepcjonistka., studia I-go stopnia elektroradiologii.

To Ją słyszą Państwo najczęściej w słuchawce swojego telefonu, kiedy dzwonicie do naszej praktyki :) Do zespołu dołączyła w 2017 roku. Zajmuje się sprawami organizacyjnymi recepcji oraz wykonuje zdjęcia rentgenowskie potrzebne do diagnostyki pacjentów ortodontycznych, protetycznych oraz z zakresu stomatologii zachowawczej. Posiada tytuł technika elektroradiologii uzyskany w 2017 roku oraz ukończyła studia I-go stopnia w tym samym kierunku w 2019 roku. Ukończyła kurs ochrony radiologicznej. W wolnym czasie fanka wędrówek górskich. „Lubię moją pracę ze względu na miłą atmosferę i zgrany zespół”

 

Marta Łagodzińska

Elektroradiolog, asystentka stomatologiczna

Absolwentka Policealnego Studium Medycznego w Bytomiu, gdzie uzyskała tytuł elektroradiologa, a następnie asystentki stomatologicznej. Jako asystentka pracuje od 9 lat, jako elektroradiolog nieco dłużej. Poza tym w 2015 roku zdobyła tytuł inżyniera BHP. Niekonfliktowa, zawsze pogodna, miłośniczka zwierząt, podróży po Polsce i rajdów samochodowych.

 

Ewelina Kaczmarczyk

Higienistka stomatologiczna

Higienistka stomatologiczna oraz mgr Fizjoterapii. Skończyła także studia podyplomowe z oligofrenopedagogiki. Dzięki stale poszerzanym kwalifikacjom, spełnia się zawodowo. Jest osobą energiczną, pozytywie nastawioną do ludzi. Uwielbia pracę z dziećmi. W naszej placówce asystuje przy trudnych zabiegach z zakresu protetyki i implantologii oraz pracuje z doktorem Janicem, asystując przy zabiegach chirurgicznych.

 

Sylwia Buczak

Higienistka stomatologiczna

Absolwentka Medycznej Szkoły Policealnej w Katowicach. Praca w gabinecie sprawia jej ogromną przyjemność i daje dużo satysfakcji. Energiczna, pomocna i kreatywna. Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych kursach, konferencjach i szkoleniach. W naszej placówce wykonuje zabiegi profesjonalnej higienizacji, a największą radość sprawia jej uśmiech i zadowolenie pacjentów.

 

Kamila Osojca

Higienistka Stomatologiczna, mgr. Promocji Zdrowia, mgr. Pedagogiki Zdrowia

Do zespołu "Ortodent" dołączyła w 2018 roku. Obecnie asystuje przy zabiegach z każdej dziedziny stomatologii. Najbardziej odnajduje się w ortodoncji oraz stomatologii zachowawczej. Swoją pracę wykonuje z zaangażowaniem oraz dbałością o każdy szczegół. Wiedza zdobyta na kierunku Pedagogika i Promocja Zdrowia pomaga jej wykonywać rzetelnie swoją pracę oraz niewątpliwie ułatwia kontakt z pacjentami.

 

Jesteś gotowy nam zaufać?
Umów już teraz swoją wizytę!


Przejdź do kontaktu i umów wizytę