START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH

Czym są porcelanowe licówki LUMINEERS?

LUMINEERS–bezbolesny sposób na piękny, zdrowy, naturalny i biały uśmiech na zawsze.

lumi_banner-2

Ultracienkie licówki LUMINEERS są zaprojektowane aby dać pacjentowi piękny uśmiech, o którym zawsze marzył. W przeciwieństwie do tradycyjnych licówek, zakładanie LUMINEERS nie wymaga znieczulenia, szlifowania wrażliwej struktury zęba a co za tym idzie jest bezbolesne. Dodatkowo licówki LUMINEERS można ściągnąć w każdym momencie, tak więc pacjent nie ma nic do starcenia a może zyskać piękny uśmiech. Klinicznie udowodniono trwałość licówek LUMINEERS na ponad 20 lat, więc nowy uśmiech będzie trwał i trwał.

Licówki LUMINEERS i Technologia LUMITray do ich zakładania.

Teraz, oprócz licówek LUMINEERS dentyści oferują ich mocowanie przy użyciu Technologii LUMITray. To nowy sposób, który pozwala na założenie wszystkich licówek jednocześnie. Dodatkowo Technologia LUMITray umożliwia wykonanie cyfrowego modelu licówek oraz oceny ich wyglądu co sprawia, że pacjent spędza mniej czasu u dentysty.

Zmiana uśmiechu nigdy nie była prostsza, właściwie zajmuje tylko 2 wizyty!

Niezależnie od wyboru jednej z dwóch metod – LUMINEERS lub LUMINEERS z szyną LUMITray tylko 2 wizyty dzielą pacjenta od uzyskanie nowego, pięknego uśmiechu. Podczas pierwszej wizyty zostaje pobrany wycisk. Pacjent razem z dentystą wybiera właściwy odcień licówek. Na drugiej wizycie licówki LUMINEERS zostają dopasowane pod względem rozmiaru i odcienia. Następnie są bezboleśnie mocowane

To wszystko – zdrowy, naturalny, permanentnie biały uśmiech tylko w dwie wizyty.

 

TECHNIKA ZAKŁADANIA LICÓWEK LUMINEERS-CERINATEPrzedtechnika1

Przebarwione, nierówne zęby z nieregularnymi przestrzeniami międzyzębowymi. Pobrany wycisk zostaje wysłany do laboratorium Cerinate S.D.S., które wykonuje tylko licówki LUMINEERS.

Brak bolesnego przygotowania zębów

technika2

Na kolejnej wizycie dentysta mierzy otrzymane z laboratorium licówki, aby upewnić się, ze idealnie pasują. Zęby są wytrawiane przed cementowaniem, nie ma potrzeby zbierania wrażliwej struktury zębów tak jak w przypadku tradycyjnych licówek. Licówki LUMINEERS są cementowane na cemencie kompozytowym utwardzanym lampą.

Bez bólu pozabiegowego

technika3

Po dwóch wizytach pacjent jest właścicielem permanentnie białego i pięknego uśmiechu bez użycia znieczulenia, borowania i bez bólu.

TECHNIKA ZAKŁADANIA TRADYCYJNYCH LICÓWEKPrzedtechnika4

Przebarwione, nieznacznie zniekształcone zęby. Pobrany wycisk wysłany jest to laboratorium.

Przygotowanie zębów pod tradycyjne licówki

technika5

W znieczuleniu przeprowadzone zostaje znaczne szlifowanie zębów, aby można było wykonać tradycyjne licówki.

 

Potencjalny ból po zabiegu

technika6

Ładny uśmiech, ale uszkodzone zęby. Zabieg jest nieodwracalny, ponieważ zęby zostały znacznie oszlifowane powodując ból i dyskomfort bezpośrednio po zabiegu.